Tekne Bot Kombine ve Arıza Fenerleri İçin Tüm Türkiye Geneline Satış Hizmetini Sunmaktayız.

Fiyat İçin Mesaj Attın veya Arayınız.

Whatsapp Hattı : 0533 748 99 18 | info@sanalmarine.com

Tekne Bot Kombine ve Arıza Fenerleri Tekne Bot Kombine ve Arıza Fenerleri

Kombine Fenerler
Demir-İske/e-Sancak
Üç Renkli Kombine SL15
LED
işiüiu
LED
LED
LED
14194
15202
15204
Demir-İske/e-Sancak
14193 Üç Renkli Kombine SL12
235 mm
LED
Demir-İske/e-Sancak
15201 Üç Renkli Kombine SL12
Siyah
180 mm
LED
Demir-İske/e-Sancak
15203 Üç Renkli Kombine SL15
Siyah
180 mm
235 mm
,lijiill
Demir-İske/e-Sancak
Üç Renkli Kombine SL12
Beyaz
180 mm
Demir-İske/e-Sancak
Üç Renkli Kombine SL15
Beyaz
180 mm
14155
14167
Arıza Feneri SL 12
Direkli – Krom
70 cm
fil
Arıza Feneri SL 12
Direkli – Demirli – Alüminyum
70 cm
14156 Arıza Feneri SL25
Direkli – Alüminyum
70 cm
14158 Arıza Feneri SL 12
Kombine Reflektörlü
Alüminyum
70 cm
Arıza Fenerleri
14157 Arıza Feneri SL 12
Direkli – Alüminyum
70 cm
14169 Arıza Feneri SL 12
Direkli Demirli – Reflektörlü
Alüminyum
70 cm

Yollar tarafından üretilir ve Denizcilik Hizmetleri, NSW Hükümeti denizcilik sorumlulukları yetkisi güvenlik ve ticaretin düzenlenmesi ve eğlence botu. Tekne kuralları ve yönetmelikler gemilerin güvenli kullanımı için bir çerçeve NSW su yolları. Uygulanabilir mevzuat Yollar ve Denizcilik yoluyla erişilebilir rms.nsw.gov.au/maritime adresindeki web sitesi. Yeni veya deneyimli bir kaptan olun, Bu el kitabı pratik bilgiler sağlar tekne sürüşü dahil olmak üzere NSW botu kuralları lisans ve gemi kayıt şartları ve su suçları için cezalar. Tekne Bot Kombine ve Arıza Fenerleri Esastır Bir gemiyi kullanmayı öğrenen herkes için okuma. Ayrıca deneyimli tekneciler için iyi bir yoldur. kurallarda yapılan değişikliklerden haberdar ol ve eyaletler arası veya yurtdışı için bilgilendirici NSW su yollarında gezinmek isteyen ziyaretçiler. Yasalar değişir, bu yüzden en çok son tekne el kitabı ve iletişimde kalmak Yolları ve Denizciliği ziyaret ederek herhangi bir güncelleme rms.nsw.gov.au/maritime adresindeki web sitesi. Unutmayın, tekne güvenliği bizim için bir sorumluluktur. su yollarında tüm pay. ‘Kaptan sensin, sorumlu sensin. eğlence teknesi için tekne güvenlik mesajı operatörler. “Kaptan” terimi sıklıkla kullanılır bu el kitabı boyunca geminin formal ustası ’daha resmi şartları veya Mevzuatta “operatör” kullanılır. Botla yeni gelenler için, bazı denizcilik Terimler ilk başta yabancı bir dil gibi görünebilir. Bu botla jargon geliştirildi daha özlü ve açık sağlamak için yıllar belirli yönleri hakkında iletişim kürek. Yaygın olarak kullanılan tanımlar için Tekne turları, sayfa 98’deki sözlüğe bakınız. YOL VE İLE İLGİLİ DENİZ HİZMETLERİ Yollar ve Denizcilik bir faaliyet ajansıdır Taşıma kümesinde, sorumlu stratejiyi uygulamak ve Halkın uygun maliyetli bir şekilde NSW boyunca güvenli ve verimli yolculuklar. Çekirdek denizcilik hizmetleri gemi kayıtlarını içerir ve lisans, su yollarımızın düzenlenmesi ve kurallara ve yönetmeliklere uyumun sağlanması, güvenlik yönetimi hizmetlerinin sağlanması ve denizcilik çevre çözümlerinin teslimi. NSW tarafından ödenen tekne ücretleri ve ücretleri botla topluluk doğrudan teslimatı destekliyor tekne ile ilgili hizmetlerin ve altyapının “Su Yolları Fonu” operasyonu aracılığıyla.

Tekne Bot Kombine ve Arıza Fenerleri DOĞRU TEKNE SEÇİMİ Tekneler farklı bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir amaçlar. Uygun farklı gövde şekilleri vardır farklı su koşulları ve yükler. Senden önce Bir bot al, biraz araştırma yap ve konuş. tekne operatörleri, imalatçıları veya perakendeciler ve Aşağıdaki soruları düşünün. Hangi büyüklükte bota ihtiyacınız var? Doğru ebatlı tekne, numaraya bağlı olacaktır. taşıyacağınız insanların sayısı, miktarı niyet ettiğiniz ekipman, hüküm ve mallar su türünün yanı sıra içine yüklemek tecrübe etmeyi beklediğiniz koşullar. Tekne ne için kullanılacak? Balık tutma? Seyir? Su kayağı? Yelken? Tasarım, inşaat, istikrar, flotasyon ve bakım tüm faktörler olacak geminizin güvenliği ve performansı. Botla nereye gitmeyi planlıyorsunuz? İç kısımda veya korunakta kullanılmak üzere tasarlanmış tekneler sular genellikle açık alanda kullanım için uygun değildir sular veya dalgaların daha büyük olduğu sahil boyunca. Teknenin hangi motor gücü ihtiyacı var? Teknelerin hem minimum güç ihtiyaçları hem de maksimum güç sınırlamaları. Gücü zorlama Daha fazla hız kazanmak için tekne. Daha büyük bir motor botu dengeleyerek ve indirerek güvensiz olmak freeboard. Bir motora uymak suçtur Bu, üreticinin özelliklerini aşıyor. Tekne yerleşik yüzdürme ile donatılmış mı? Uygun iç yüzdürme ile donatılmış tekneler, köpük gibi, capsized zaman batmaya devam edecektir ya da bataklık. Bu şansı artırır bir olay durumunda kurtarma ve hayatta kalma, özellikle izole alanlarda veya açık denizde.İKİNCİ EL BİR TEKNE SATIN ALMA İkinci el tekne satın almak iyi bir yol olabilir tekne içine girme. Bir fiyatı ise ikinci el tekne koşulu yansıtmalıdır ve özellikler, ekstra bakım gereklidir. Tecrübeli veya özel eğitimli değilseniz bir kişiyi almak iyi bir fikir olabilir gerçekleştirilecek uygun deniz bilgisi herhangi bir karar vermeden önce bir değerlendirme ikinci el bir gemi satın almak.

TEKNE SÜRÜŞÜ LİSANSI Bir teknenin sürüldüğü hız belirlenir Bir kişinin lisanslanması gerekip gerekmediği. Güç tahrikli operatör olan herkes NSW sularında rekreasyon yapan gemi 10 knot hız (yaklaşık 18.5 km / s) veya daha fazlası bir tekne ehliyetine sahip olmalıdır. Bu en çok hızlanan hızdır tekneler uçmaya veya yükselmeye ve kaymaya başlayacak sürtünme yerine suyun üstünde içinden. Bir istisna, bir sürücü herhangi bir hızda kişisel deniz aracı (PWC) bir PWC lisansına sahip olmak. PWC, tamamen kapalı bir gövdeli bir gemidir. ayakta, uzanmak, uzanmak olabilir astride oturan veya diz çökmüş ve jet içerir güçlendirilmiş sörf tahtaları. TEKNE SÜRÜŞ LİSANS TİPLERİ İki tip tekne ehliyeti vardır: • Genel bir tekne ehliyeti gereklidir. herhangi bir enerjili eğlence teknesini sürün (diğer 10 knot veya daha fazla bir PWC) • Kişisel deniz aracı (PWC) ehliyeti bir PWC sürmek için gerekli.Tekne Bot Kombine ve Arıza Fenerleri Ayrıca bir PWC lisansı sahibinin başka bir güç kullanmasına izin verir 10 knot veya daha fazla eğlence gemisi. Bir kişi 12 yaşında veya daha büyük olmalıdır. Genel bir tekne veya PWC tutmak için sürücü ehliyeti. Kısıtlamalar, lisans sahipleri için geçerlidir. 16 yaş (karşıt sütuna bakınız).